Zoek jij voor je aanbesteding voor hotels en ketens meer dan alleen een partij die kamers schoonmaakt? Voor de facilitaire dienstverlening op één grote of meerdere locaties is een schoonmaakpartner pas echt waardevol als deze fungeert als het strategische verlengstuk van je centrale organisatie.
Of je nu verantwoordelijk bent voor de housekeeping van één grote of drie tot dertig locaties: onze aanpak voor een succesvolle aanbesteding voor hotels en ketens rust op drie ijzersterke pijlers: uniformiteit, schaalbaarheid en centrale regie.
Centrale regie, lokale executie
Wij werken met een duidelijke managementstructuur die naadloos meeschaalt met jouw organisatie. Zo houden we de lijnen kort en de kwaliteit hoog:
- Business Unit Manager Hotels:
Jouw strategische gesprekspartner op hoofdkantoorniveau. Deze manager bewaakt de contractafspraken over alle locaties heen en kijkt samen met jou naar de langetermijndoelen. - Rayonmanagers:
Zij vormen de onmisbare brug tussen de verschillende steden. Hun missie? Zorgen dat de ‘Beercoo-standaard’ in elk hotel exact hetzelfde is, of je gasten nu in Amsterdam, Rotterdam of Utrecht overnachten. - Locatie-specifieke Housekeeping Managers:
Voor elke vestiging een vast gezicht (vaak in duo-vorm) voor de dagelijkse operatie. Zij kennen de werkvloer door en door.Een groot risico bij het beheren van meerdere locaties is dat de kwaliteit per stad gaat verschillen. Dat vangen wij op met onze gecentraliseerden
Uniformiteit door trainingen
Een groot risico bij het beheren van meerdere locaties is dat de kwaliteit per stad gaat verschillen. Dat vangen wij op met onze gecentraliseerde Training Hotels.
Nieuwe medewerkers worden bij ons niet direct ‘in het diepe’ gegooid op hun uiteindelijke werkplek. Ze krijgen eerst een uniforme groepstraining in een aangewezen trainingslocatie per regio. Het resultaat? Elke medewerker hanteert exact dezelfde methodieken, materialen en etiquette. Zo waarborgen we die consistente gastbeleving waar jouw keten om bekendstaat.
Implementatiekracht bij wisseling huidige leverancier
Bij aanbestedingen is de overgangsfase (transitie) cruciaal. Ons implementatieteam is gespecialiseerd in het overnemen van personeel en het harmoniseren van processen op meerdere locaties tegelijk.
- Baseline metingen:
We voeren op elke locatie direct een nulmeting uit. Zo weten we precies wat de status quo is en waar we moeten bijsturen. - Risicobeheersing:
We werken met een centraal transitie-dashboard. Hierdoor kun jij per week de voortgang per locatie nauwkeurig monitoren. Geen verrassingen, wel volledige controle.
Data driven dashboarding
Als facilitair of general manager van een keten heb je niets aan losse lijstjes; jij hebt behoefte aan geaggregeerde data. Ons Klantportaal is speciaal ingericht voor multi-site beheer:
- Benchmark-rapportages:
Vergelijk de prestaties (KPI’s) van locatie A simpelweg met locatie B. Waar gaat het goed en waar is extra aandacht nodig? - Centrale facturatie:
Houd grip op de totale spend in verhouding tot de bezettingsgraad per regio of per specifiek hotel. - Digitale audits:
Maandelijkse audits door de rayonmanager worden direct gedigitaliseerd. Jij kijkt vanaf je eigen werkplek live mee met de kwaliteit op elke locatie.
Beercoo is de strategische facilitaire partner voor grote hotels en ketens
Sales manager - Ed van Dijk
Al 40+ jaar ervaring in de hotelbranche
Hard werken en werkplezier gaan bij ons hand in hand – het moet gewoon leuk zijn om met en bij Beercoo te werken. Dat zie je terug in onze cultuur, onze smiley en onze pay-off “da’s leuk!”.
Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een modern schoonmaakbedrijf met 1200 collega’s, vier vestigingen en meer dan 40 jaar ervaring.Â